Budowa stadionu narodowego no nie tylko nowoczesny wygląd, komfortowe loże, to również nowoczesny i inteligentny system informatyczny
Stadion Narodowy jest już praktycznie w całości skończony. Jego nowoczesność polega na tym, iż zostały zastosowane najnowsze osiągnięcia inżynieryjne, jakość materiałów jest wysoka oraz inteligentna sieć komputerowa. Na stadionie zostało wdrożone rozwiązanie Cisco Connected Stadium, dzięki czemu cała infrastruktura stadionu (bramki wejściowe, oświetlenie, ogrzewanie, i systemy kontroli dostępu) będą zarządzane i monitorowane przez inteligentną sieć.
Sieć zapewnia spójną platformę dla wszystkich zainstalowanych systemów, posiada przewodowy oraz bezprzewodowy dostęp, video transmisję, transmisję danych z kontroli dostępu oraz kontrolę biletów. Został również wydzielony specjalny segment bezpieczeństwa w obrębie sieci LAN.
Wszystkie systemy zrządzające budynkiem, takie jak: oświetlenie, wentylacja, regulacja temperatury, jest sterowana przez IP. Również system telefonii nadzorowany jest przez inteligentną sieć.
Z pewnością mamy nowoczesny stadion piłkarski z nowoczesnymi systemami informatycznymi.